طراحی روف گاردن و دیوار سبز(roofgarden&greenwall)

​ما با تشکیل یک تیم مهندسی متخصص و جوان در رشته های معماری،معماری منظر،عمران،مکانیک و برق،کشاورزی و اکیپ های متخصص و مجرب اجرایی امکان ارائه مجموعه کاملی از خدمات با کیفیت و مهندسی در زمینه طراحی و اجراء انواع فضاهای سبز را فراهم کرده ایم و متعهدانه و عاشقانه در تلاش برای هرچه بیشتر سبز شدن فضای خاکستری شهرمان هستیم.
عشق،تعهد،صداقت،اعتقادبه کار حرفه ای و علمی،توجه به جزییات و همگام بودن با تکنولوژی های روز دنیا در تیم ما باعث شده پس از سال ها تلاش در این صنعت تجربه بسیار لذتبخشی در خلق فضاهای شگفت انگیز داشته باشیم و هرروز با انرژی و انگیزه بیشتر به دنبال کردن رویاهای سبزمان بپردازیم.

درباره ما

آرمان ما

خلق فضاهای سبز کارا

به اعتقاد ما فضاهای سبز میبایست در کنار ایجاد منظر زیبا کاربردی باشند.
درمعماری امروزی میتوان بسیاری از نیازهای کاربر را درقالب فضاهای سبز تامین کرد تا ضمن ایجاد فضای زیبا،کیفیت زندگی نیز افزایش یابد.
ما معتقدیم باید دید تک بعدی به روف گاردن صرفا درقالب یک فضای فانتزی و زیبا تغییر کند و با ایجاد فضاهای کاربردی باعث افزایش کیفیت زندگی کاربر شدو امکاناتی که تا پیش از این وجود نداشت را در یک فضای به شدت مرغوب به اسم بام خلق کرد و این امکان را در اختیار کاربر قرار داد تا ساعتهای زیادی از روزمرگی خود را در کنار تامین نیازها با طبیعت و فضای سبز دلپذیر سپری کند.
 ما با تلاش زیاد در صدد ایجاد این تغییر در نگرش به روف گاردن و فضاهای سبز عمودی هستیم و سعی میکنیم با ساخت نمونه های واقعی و با کیفیت این فرهنگسازی را انجام دهیم.

مشاوره
 
ما همواره آماده ارائه مشاوره جهت کمک در ایجاد یک فضای سبز مرغوب و کارا هستیم و از اینکه بتوانیم کمکی در این زمینه کنیم بسیار خوشحال خواهیم شد.