​​​ما مفتخریم مجموعه متنوعی از خدمات طراحی، اجراء، مشاوره،تامین متریال
و نگهداری انواع فضاهای سبز از جمله روف گاردن(بام سبز)، گرین وال(دیوار سبز)،

​​​​​​​تراس گاردن و لنداسکیپ(محوطه سازی) را به صورت تخصصی و علمی ارائه دهیم.

خدمات

​باتجربه احداث بیش از ۲۰ پروژه روف گاردن لوکس، طراحی و اجراء روف گاردن با بالاترین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیابه عنوان مهمترین فیلد کاری تیم گرانیوم دنبال میشود. 

01

​طراحی و اجراء روف گاردن(بام سبز)

03

​طراحی و اجراءتخصصی محوطه های فضای سبز ویلا، فضاهای شهری، پارکها و مجتمع های مسکونی و تجاری توسط تیم مجرب مهندسین معماری منظر و عمران مجموعه گرانیوم در فاز هارداسکیپ، و سپس توسط تیم کشاورزی در فاز لنداسکیپ صورت میپذیرد.

​لنداسکیپ(محوطه سازی)

​​طراحی و اجراء گرین وال با انواع سیستمهای اجرایی، و باانتخاب دقیق و صحیح پوشش گیاهی خدمت دیگریست که تیم گرانیوم،به صورت تخصصی و با تکیه برتوان دپارتمانهای معماری و مکانیکال و کشاورزی خود به آن میپردازد.
همچنین نگهداری از پروژه های انجام شده که رکن اساسی در ماندگاری و سلامت گرین وال است توسط تیم نگهداری مجموعه ما به صورت منظم و رایگان انجام میشود.

02

​​دیوار سبز(Green Wall)

طراحی و ساخت انواع فلاورباکس مخصوص روف گاردن(باغ بام)،آلاچیق،پرگولا،مبلمان فضای باز،مبلمان شهری و آتدور،چراغهای پارکی و انواع اکسسوری های فضای باز در کارگاه مجهز گرانیوم با بالاترین کیفیت تولید میشود.
همچنین تامین انواع چوبهای ترموود، لایه های روف گاردن،و خاک مخصوص روف گاردن خدمتی دیگر از تیم گرانیوم است.

۰۴

​تامین متریال و اکسسوری روف گاردن

۰۶

​ما با تکیه بر دانش فنی کشاورزی و تیم مجرب گیاه پزشکی خدمات تامین،  جابجایی و انتقال گیاهان و درختان عظیم و خاص را با رعایت اصول علمی و فنی با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهیم.

تامین و جابجایی درختان خاص و عظیم 

​تیم سرویس و نگهداری گرانیوم متشکل از تیم اجرایی و کشاورزی زیرنظر گیاه پزشک مجموعه، مسئولیت نگهداری از پروژه ها را به عهده دارند و با همکاری تنگاتنگ، وظیفه حفظ دوام و سلامت فضاهای سبز در طول زمان را دارندو نگرانی کارفرما از نگهداری فضاهای گاردن را با رسیدگی مستمر کاملا مرتفع میسازند. 

​نگهداری از فضای سبز 

۰۵